Wyślij wiadomość
Dom

HANDAN MOEN IMPORT AND EXPORT TRADING CO.,LTD Wycieczka po fabryce

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  Nasza fabryka została założona w 1991 roku. Nasza firma posiada dwie fabryki o powierzchni ponad 2500 metrów kwadratowych i posiada 3 linie produkcyjne, czyste warsztaty wraz z dobrze kontrolowanym procesem, przynoszą dobre wsparcie dla jakości produktu. Mamy kilka zestawów zaawansowanych urządzeń, przyjąć zaawansowane nowoczesne zarządzanie i używać wysokiej jakości stali do produkcji wysokiej jakości produktów. Produkty sprzedawane w kraju i eksportowane do Azji Południowo-Wschodniej i Europy oraz innych krajów i regionów. Nasze produkty wygrać dobrą reputację z krajowych i zagranicznych klientów.

 • OEM / ODM
  Z weteranami inżynierów ekspertów ds. Rozwiązań samoobsługowych możemy całkowicie zrozumieć szczególny wymóg, nasz właściwy projekt pozwoli zaoszczędzić pieniądze i czas. Nasze zmechanizowane narzędzia do projektowania CAD / Pro-e pomogą Ci sfinalizować pomysł, a następnie przygotować prototyp w domu przed masową produkcją. Każdy projekt wymaga dwóch ocen głównych inżynierów przed ich przetworzeniem. Skontaktuj się z nami bezpłatnie.

  Dzięki doświadczeniu w ponad 3000 projektach wiemy, jak przedstawić właściwe rozwiązanie / produkt, aby zaspokoić zapotrzebowanie.

 • R & D
  Nasz zespół R & D składa się z doświadczonych inżynierów, którzy naprawdę rozumieją, jak tworzyć standardowe i niestandardowe produkty, co najmniej 70% inżynierów ma doświadczenie w ciągu 8 lat. Wyposażone w gięcie CNC, maszyna do prasowania CNC, maszyna do cięcia laserowego, wysokowydajna linia montażowa, a także inżynierów weteranów i zespół oprogramowania pod jednym dachem, możemy spełnić Twoje wymagania, aby pomysł innowacji był prawdziwy.

  QIANBANG administrował technikami ERP, PDM i CRM, aby produkcja i wysyłka działały jak mechaniczna. Możesz spokojnie odpocząć, wiedząc, że Twoje zamówienie zostanie wykonane szybko i precyzyjnie. Wszystko to sprawia, że ​​dystrybucja międzynarodowa jest prosta. Produkty i rozwiązania Youpoo są popularne zarówno na rynku krajowym, jak i globalnym w ponad 100 krajach, głównie w Ameryce, Europie, Azji, na Bliskim Wschodzie i zyskały silną renomę w tej branży. Produkty są szeroko stosowane w prywatnych domach, hotelach, stacjach, centrum handlowym, banku, szkole, szpitalu, muzeum, teatrze, budynku biznesowym itp.

Szczegóły kontaktu
HANDAN MOEN IMPORT AND EXPORT TRADING CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Aimee

Tel: +86 1583201860

Faks: 86-310-6894258

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)