Wyślij wiadomość
Dom

HANDAN MOEN IMPORT AND EXPORT TRADING CO.,LTD

Im Online Czat teraz

HANDAN MOEN IMPORT AND EXPORT TRADING CO.,LTD

HANDAN MOEN IMPORT AND EXPORT TRADING CO.,LTD
<-Video Images->
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Agent
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : QIANBANG
Ilość pracowników : 100~120
Coroczne wyprzedaże : 50000-100000
Rok założenia : 2014
pc Export : < 10%

Chiny HANDAN MOEN IMPORT AND EXPORT TRADING CO.,LTD profil firmy 0

HEBEI YUETONG FASTENERS MANUFACTURING CO.,LTDznajduje się w największej chińskiej bazie produkcyjnej elementów złącznych --- centrum elementów złącznych Yongnian.

Chiny HANDAN MOEN IMPORT AND EXPORT TRADING CO.,LTD profil firmy 1

 

Nasza fabryka została założona w 2010 roku. Posiadamy kilka zestawów zaawansowanych urządzeń, stosujemy zaawansowane nowoczesne zarządzanie i używamy wysokiej jakości stali do produkcji wysokiej jakości produktów.Produkty sprzedawane w całym kraju i eksportowane do Azji Południowo-Wschodniej i Europy oraz innych krajów i regionów.Nasze produkty cieszą się dobrą opinią wśród odbiorców krajowych i zagranicznych.

 

Chiny HANDAN MOEN IMPORT AND EXPORT TRADING CO.,LTD profil firmy 2Chiny HANDAN MOEN IMPORT AND EXPORT TRADING CO.,LTD profil firmy 3Chiny HANDAN MOEN IMPORT AND EXPORT TRADING CO.,LTD profil firmy 4

 

Zapewniamy klientom przystępną cenowo, wysokiej jakości maszynę oraz solidny zapis jakości i innowacji, aby udowodnić, że nasza wieloletnia wydajność maszyny. Nasze produkty dobrej jakości są uznawane i certyfikowane. ISO 9001 i CE.

 

Chiny HANDAN MOEN IMPORT AND EXPORT TRADING CO.,LTD profil firmy 5

 

Jakość wykonania produktów i dobra reputacja, nasze produkty to nie tylko udana sprzedaż w Chinach i zostały wyeksportowane do ponad 120 krajów i regionów na świecie, w tym: Niemcy, Japonia, Włochy, Rosja, Japonia, Korea Południowa, Turcja, Brazylia , Indie, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Arabia Saudyjska i inne kraje, produkty są bardzo mile widziane i chwalone.

 

Chiny HANDAN MOEN IMPORT AND EXPORT TRADING CO.,LTD profil firmy 6Chiny HANDAN MOEN IMPORT AND EXPORT TRADING CO.,LTD profil firmy 7

 

Nasz cel jest prosty: sprzedawać najlepsze elementy złączne w najlepszych cenach i zapewniać najlepszą w branży obsługę klienta.Osobiście poznajemy każdego z naszych klientów i wiemy, jak odkryć, że najcenniejszą częścią naszego biznesu jest dobra cena i wysoka jakość, aby pomóc innym osiągnąć ich cele.

 

Chiny HANDAN MOEN IMPORT AND EXPORT TRADING CO.,LTD profil firmy 8

Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat naszego przemysłowego sprzętu laserowego, prosimy o kontakt!Czekamy na Twoje zapytania i czekamy na współpracę z Tobą.

 

Szczegóły kontaktu
HANDAN MOEN IMPORT AND EXPORT TRADING CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Aimee

Tel: +86 1583201860

Faks: 86-310-6894258

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)